E-shop infolinka +420 606 606 713 Po-Pá: 9.00 – 17.00

Nákupní košík
0
Můj účet
Menu

Často kladené otázky

 1. Jaké množství soli či pěny je vhodné do jedné koupele?
  U soli doporučujeme 100g soli na jednu vanu, u olejových koupelí apod. doporučujeme "přiměřené množství" - obvykle to bývá cca 25-30ml na vanu.

 2. Je v pivní kosmetice opravdu pivo?
  Ano, pivní kosmetika = pivní šampon, balzám, lázeň, sprchový gel, peeling, tekuté mýdlo či balzám po holení pivo opravdu obsahuje a to dokonce výrazné procento. Pivní mýdlo, pivní maska, tělové máslo a masážní olej, do kterých se pivo přidat nedá, obsahují pro změnu pivovarské kvasnice či chmelový extrakt.

 3. Jak probíhá objednávka a dodávka zboží?
  Dodání zboží probíhá ve 4 krocích: 1 krok – odešlete objednávku, 2 krok – objednávka je z naší strany překontrolována a je Vám zaslána proformafaktura, 3 krok – zákazník uhradí danou proformafakturu, 4 krok – jakmile vidíme připsány peníze na našem účtu, zboží tentýž den expedujeme a vyrozumíme o této skutečnosti zákazníka.

 4. Jaký narážeč budu potřebovat k čepování piva?
  V současné době existují na trhu 3 tipy narážečů: Bajonet, Plochý, Kombi tyto narážeče jsou určeny každý na jinou sortu pivovarů. Přehled rozdělení pivovarů dle jednotlivých narážečů naleznete zde: http://www.svet-piva.cz/clanky/rozdeleni-narazecu-podle-pivovaru.php

 5. Jak dlouho mi vydrří pivo po naražení?
  Při tlakování piva pomocí kompresoru (vzduchem) počítejte že Vám pivo vydrží cca 2-3 dny, pak už to nebude ono, ale stále se bude dát konzumovat. V případě použití CO2 nebo BIOGONU (CO2 + N2) Vám pivo vydrží 7 dní i déle, ovšem poté záleží na uskladnění.

 6. Lze kontaktní výčepní zařízení použít i pro stolovou pípu?
  Ano, stačí pouze na výčepní zaízení namontovat přechodový kus, pomocí kterého propojíte chlazení a Váš výčepní stojan. Sanitační adaptér pivního kohoutu má jako výstup 5/8" závit, na který napojíte klasickou nápojovou rychlospojku.

 7. Lze u výčepní zařízení s vestavěným kompresorem použít i jiný tip tlakování než vzduch?
  Ano, stačí pouze vypnout vypínačem vzduchový kompresor. Vzduchový kompresor má svůj vlastní vypínač a je možné jej vypnout a pro tlakování použít třeba CO2.

 8. Jakým způsobem je lahvové pivo zasíláno?

  Lahvové pivo zasíláme pouze v přepravkách - 100 Kč záloha za jednu. Multipaky rozbalíme, piva dáme do přepravky nebo přepravek a obal opatrně složený Vám samozřejmě přibalíme. Přepravky vybíráme od pivovarů, které lze vrátit běžně v obchodech.

Nenašli jste zde odpověd na svoji otázku? Neváhejte nás poté kontaktovat. Rádi Vám poradíme.